מרכזים רפואיים

ארוקום מציעה את הבחירה הנכונה ליישום מערכות שינוע בבתי חולים ומתקנים רפואיים.

AC2U מיועדת לשינוע בין שתי תחנות כאשר צרכי השינוע הם ספציפים ומוגבלים לשתי נקודות. המערכת מתאימה לשינוע של דגימות למעבדה.

AC3000 היא מערכת רב אזורית הניתנת לפריסה בנקודות רבות בבית החולים. המערכת מנוהלת באמצעות מערכת ממוחשבת חכמה ותומכת ב - 64 אזורים שמתנהלים באופן עצמאי המקושרים ביניהם וניתנים להרחבה עד 512 תחנות. AC 3000 היא הבחירה המועדפת לביצוע המשלוחים בין מחלקות והמעבדות בשטח בית החולים, ומאפשרת הובלה של חומרים מוצקים ונוזליים, תרופות דם ופלסמה,בדיקות ועוד.

תכונות:

תצוגה גרפית on line של תנועת הקרוניות בקווי השילוח שליטה ובקרה מרחוק ע"י מודם/אינטרט. אחסון נתונים וביצוע ניתוח סטטיסטי על הפעילות במערכת ביצוע משלוחים באופן אוטומטי סגירת תחנות ו/או העברת יעדים(עקוב אחרי) באופן אוטומטי בהתאם לתאריכים ושעות.

מידור קבוצות לעבודה חכמה ומאובטחת

תעדוף תחנות בשליחה/קבלה בהתאם לחשיבותן שינוע במהירות משתנה בהתאם לחומר המועבר במערכת

התקן בלימה פנאומטי בתחנות לצורך קבלה רכה של משלוחים רגישים.

16 תחנות משנה לכל תחנה

ניהול אוטומטי של מלאי הקרוניות במערכת טכנולוגית RFID לצורך זיהוי וניהול תנועת הקרוניות במערכת קוד אישי / כרטיס מגנטי המאפשר שימוש מאובטח במערכת.

Multi Carrier Transportation - טכנולוגיה בשימוש למרחקים ארוכים המאפשרת תנועה בו זמנית של מספר רב של קרוניות באותו קו השילוח לצורך הגדלת שטף המשלוחים במערכת.

Linear Coupler - צומת מרכזי המאפשר מעבר מהיר ויעיל של הקרוניות בין קווי השילוח השונים.

 

קרוניות זמינות בגרסאות רגילות ובגרסאות עמידות לנוזלים חומרים מסוגים שונים ניתנים לשינוע במערכות של חברת ארוקום. AC3000 היא מערכת מבוססת מחשב לשינוע פנאומטי באפשרותכם להיכנס לקישור המתאים כדי לקבל מידע נוסף על מערכות אלו וכיצד הן יכולות לעזור לעסק שלכם, כמו כן אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בטלפון 03-5350290-1 או למייל כתובת דוא"ל זאת מוגנת מפני spambots. יש להפעיל JavaScript על מנת לראות את הכתובת .