מחסנים ומרכזי הפצה

ארוקום מציעה מספר מערכות שתוכננו כדי לענות על הקשיים איתם מתמודדים מחסנים ומרכזי הפצה בפעולתם השותפת. המערכות אותן היא מציעה יכולות לשמש למספר רב של פעולות כגון משלוח של ניירת/ תעודות או סחורה. המערכות יכולות לספק רשת אינטרגרלית שמאפשרת לתחנות השונות  להעביר ולנייד חומרים לייעדם במהירות וביעילות. בין אם כדי לחבר את המשרד למחלקות השילוח ובין אם כדי לחבר בין נקודות שונות במחסן.

AC3000 היא המערכת הנכונה כאשר יש צורך בתכונות חכמות ו/או ביותר מ- 10 תחנות. המערכת מאפשרת שורה של תכונות (תעדוף משלוחים, מעקב אחרי משלוחים ועוד) שניתנות להתאמה לצרכים שלכם.

מערכת ארוקום מציעה מערכות הובלה בלחת אוויר שתוכננו במיוחד לשימוש במחסןAC24M מבוססת על תחנה מרכזית אחת המקושרת עם כל שאר התחנות במחסן. המערכת אידיאלית עבור העברת  משלוחים מהמשרד הראשי ליעדים שונים במפעל, התחנות אינן יכולות לשלוח אחת לשנייה מידע בלי לעבור פיקוח של המשרד המרכזי.

AC50 היא המערכת האידיאלית  למרכזי הפצה קטנים יותר שרוצים לחבר עד 10 תחנות. המערכת מאפשרת תקשורת בין כל הנקודות השונות ברחבי מרכז ההפצה.

AC2U היא המערכת המתאימה ביותר לתקציבים קטנים ומאפשרת לחבר בין שתי נקודות. המערכת מאפשרת חיבור חסכוני בין המשרד לבין המחסן.

כל המערכות תומכות בצינורות בקוטרים שונים, 4-12 אינטש.

לקבלת מידע נוסף על מערכות אלו וכיצד הן יכולות לחסוך זמן וכסף בעסק שלכם, ניתן ליצור איתנו קשר טלפון שמספרו  03-5350290-1, או למייל שכתובתו כתובת דוא"ל זאת מוגנת מפני spambots. יש להפעיל JavaScript על מנת לראות את הכתובת .