מפעלים יצרניים

מערכות השילוח הפנאומטי של חברת ארוקום מייעלות את תהליך היצור ומעלות את הפרודוקטיביות של כל מפעל. מערכות אלו יכולות להוביל כמעט כל חומר מחלקי הייצור, דגימות לבדיקה ועד לניירת. אם בעסק שלך יש פעולות רוטיניות של שינוע, לארוקום יש מערכת שיכולה לחסוך לך זמן ומציעה החזר השקעה מהיר.

מערכות השילוח של ארוקום משמשות לכל מטרה החל ממפעלי מזון ועד למפעלי תעשייה כבדה

גמישות, היא מילת המפתח! מערכת אחת יכולה להוביל במהירות ובקלות ניירת וחומרים בין המחסנים, המשרדים ונקודות היצור. תוך כדי  תהליך הייצור המערכת יכולה לסייע להעביר דגימות למחלקת בקרת האיכות לבדיקה. חומרים וחלקים יכולים להיות מועברים בין אזורים שונים של הייצור ובין המחסנים. לבסוף ניתן להוביל את המוצר למחלקת ההפצה/המשלוחים. מערכות השילוח של ארוקום יכולות לעזור לארגן את תהליך היצור משלב ההזמנה עד לשלב המשלוח.

המהנדסים של ארוקום יכולים להתאים לכם מערכת שתעמוד כמעט בכל דרישה.

  • בחר במערכת AC2U, כשאתה צריך לחבר עד שתי נקודות.
  • למערכות המורכבות מ 3-10 תחנות אנו ממליצים על AC50. המערכת מאפשרת שליחה וקבלה מכל תחנה לכל תחנה אחרת ברשת.
  • מערכת AC24M היא הבחירה המושלמת כאשר צריך להעביר פריטים ממספר רב של תחנות למיקום מרכזי כמו למשל מעבדת בקרת איכות.
  • ה-AC3000 מציעה מערכת שליטה ובקרה מתוחכמת במערכות גדולות המכילות מעל 10 תחנות.

הגודל והמשקל של החומר או הציוד אותם רוצים לשנע לרב לא מהווים מכשול, שכן מערכות השינוע הפנאומטי של ארוקום תומכות בצינורות בקטרים של 4-12 אינטש.

באפשרותכם להיכנס לקישור המתאים כדי לקבל מידע נוסף על מערכות אלו וכיצד הן יכולות לעזור לעסק שלכם, כמו כן אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בטלפון 03-5350290-1 או למייל כתובת דוא"ל זאת מוגנת מפני spambots. יש להפעיל JavaScript על מנת לראות את הכתובת .